| ความกว้างของแผ่นสูงสุด | 2500 มม. |
|---|---|
| แอปพลิเคชัน | กระดาษลูกฟูก |
| ปริมาณมุมตัด | 1 ชุด |
| วัสดุ | เหล็ก |
| มิติ | 3.2x1.3x1.6m |
| ความกว้างของแผ่นสูงสุด | 2500 มม. |
|---|---|
| น้ำหนัก | 1200 กิโลกรัม |
| ปริมาณมุมตัด | 1 ชุด |
| กำลังขับ | 2.2kw |
| ขนาดตัดมุม | 0-60x350 |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Control System | Electric |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |